O Inwestycji
Z myślą o twojej rodzinie

Osiedle „Pod Dębem”

Przedmiotem Inwestycji jest budowa czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (I ETAP) zlokalizowanych w malowniczej, podradomskiej miejscowości KOSÓW.

Urocze miejsce, które zapewni Twojej Rodzinie odpoczynek od miejskiego zgiełku i pozwoli cieszyć się spokojem i bliskością z naturą. Piękna, zielona okolica stwarza wiele możliwości na odpoczynek dla Ciebie i Twoich bliskich. Kameralna zabudowa domków jednorodzinnych w sąsiedztwie pokazuje, że warto stać się częścią tego miejsca.

Położenie jest niewątpliwie ogromnym atutem Osiedla pod Dębem – zaledwie 8 km od Radomia, czas dojazdu to tylko 12 minut.
Zakończenie I Etapu – Jesień 2025 roku.

Lokalizacja

Dojazd samochodem do Centrum Radomia to zaledwie 12 minut, do pokonania tylko 8 km, w okolicy przystanek autobusowy linii nr 5, w sąsiedztwie osiedlowy sklep spożywczo-przemysłowy, …..

Materiały

Podwyższony standard deweloperski – wysokiej jakości materiały użyte do budowy domów zapewnią komfort użytkowania, jak również pozwolą na optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości

Komfort

Nowoczesny, funkcjonalny układ pomieszczeń. W projektach uwzględniliśmy wszystko czego oczekuje się dzisiaj od nowoczesnego domu. Metraże domów od 100 – 130 m.kw

Komfort dla Twojej Rodziny

Wizualizacje wnętrz

Zadbaliśmy, aby układ architektoniczny domów gwarantował komfort użytkowania, a użyte wysokiej jakości materiały budowlane zapewniły optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości w przyszłości.